3 bd.2 ba.187 m²
$435,000$2,326/m²

Rental price
Agent
Available Monday
to Saturday 8am – 7pm
RÍO MAR — SAN CARLOS (BEACH)
187 m2
3 bedrooms
2 bathrooms
Living / Dining room
Balcony
Kitchen
Laundry
Furnished
Rental price: $1,600
Sale price: $435,000
Monthly maintenance fee: $545.00
Contact us